Otel Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Burhaniye bölgemiz Balıkesir'in Turizm bölgelerinden bir tanesidir. Gerek ilçemiz de veya çevre ilçelerimizde 1000 lerce turizm tesisimiz tatil için müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. 

Sadece Burhaniye için geçerli olarak 100 lerce pansiyon, apart ve 10 larca otel ile turizm için hizmet vermekte ve konaklatmaktadırlar. Müşteri memnuniyetinin en başında bir müşteri bulunduğu ortamda ki hizmet kalitesi ve temizliğe dikkat eder. Firmamız işte bu doğrultuda müşterisine iyi hizmet vermek isteyen tüm otel ve pansiyonlara çeşitli temizlik hizmetleri sunmaktadır. 

Otel lobi, koridor ve odalarında zemin halılarınızı yerinde ve türüne uygun kimyasallar ile yıkıyor tertemiz yapıyoruz. Yerinde halı yıkama hizmetimiz ile müşterilerinize daha hijyenik ortamlar sağlayabilirsiniz. 

Turizm tesisleri için sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ise; yerinde koltuk takımı yıkama, çekyat yıkama, perde yıkama ve yatak yıkamadır. Sezon öncesi sizde müşterileriniz sağlığını düşünen turizm tesislerinden iseniz bizimle iletişime geçebilir toplu yıkama fiyatlarımızı alarak daha ekonomik ve temiz bir hizmet alabilirsiniz. 

iletişim numaralarımız : 02664221122 - 05388423420 


10 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.